Współpracy

Witam!
Kuźnia Home to blog rodzinny, w dużej mierze też lifestylowy.
Głównymi bohaterami są Mama-autorka bloga, Tata-mąż na literę A, i trójka przewspaniałych dzieciaków, którzy są niesamowitą inspiracją. Cała ta piątka sprawia, że blog zapisuje ciekawe treści, które cieszą się wielką liczbą odbiorców. Za nie całe trzy miesiące uzyskuje ponad 30 000 wejść i zainteresowanie zdecydowanie rośnie. Mamy na celu pokazać życie takim jakie jest. Chętnie w ciekawy sposób zaprezentujemy markę, w której odnajdujemy się w życiu codziennym.
Co kryje się za stronami? Otóż wszystko to, co w Kuźni Home sprawia Nam ogromną radość. Biżuteria i szydełkowanie, to stanowczo rękodzieło autorki bloga, która wykonuje je w sposób oryginalny, swoją precyzją i dokładnością przedstawia zadawalający efekt końcowy.
Smaczne polecane, to zdecydowanie sprawdzona kuchnia Kuźni Home, w której przepisy są godne naśladowania, a przede wszystkim smakują wyśmienicie.
Macierzyństwo, no cóż, najstarsi w Kuźni Home to rodzice, którzy kochają bezwarunkowo i identycznie. Opisane wpisy są wyrwane z realnego życia tych trzech kochanych szkrabów i ubrane w  prawdziwą przygodę z bajecznymi fotografiami.
Ona i On, to naturalnie Mąż i Żona, których życiowa sielanka usłana jest w przeróżne kwiatki, ale razem tworzą cudowny ogród.
Cztery kąty, to jak najbardziej zaplecze Kuźni Home, gdzie powstaje strona, na której właśnie jesteś. W czterech kątach się żyje, buduje, remontuje, wykańcza, i robi się to wszystko z ogromnym zapałem i odpowiednim podejściem.

Tak więc, jeśli szukasz miejsca, gdzie chaciałbyś zaprezentować Swoją markę w profesjonalny sposób, to zdecydowanie trafiłeś idealnie.

Chętnie powspółpracujemy w oparciu o :

- testowanie produktów oraz zamieszczenie ich recenzji na blogu,
- wpisy sponsorowane,
- wpisy gościnne,
- reklamy na blogu,
- foto-relacje z wyjazdów,
- konkursy,
- być może masz inne formy promocji,

A więc zapraszamy do kontaktu:  moja.wlasna1@gmail.com

Tylko mamy mały warunek! ;-)
Nie będziemy reklamować czegoś, co do Nas nie przemawia. Jeśli wierzysz w swój produkt pisz, nie ma sprawy. Jednak pozwól i Nam się do Niego przekonać. Na stronie odnosimy się do siebie z szacunkiem i też pozytywnie odbieramy czytelników. Dlatego też wymagamy od siebie prawdy i przedstawimy to, czego jesteśmy pewni na 100%. Wybacz jednak, jeśli uznamy, że Twój produkt czy usługa nie pasuje do naszego bloga.

Zapraszamy!!!
Kuźnia Home;-)

Współpracuję z:

ArtFanLovely Cottons

Myselfbook
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz