czwartek, 20 kwietnia 2017

MOTYLEK ZE SZNURKA BAWEŁNIANEGO i WŁÓCZKI T-SHIRT

KUŹNIA HOME - OPISANE Z DOMUKochani dzisiaj przedstawię Wam obrazkowo jak zrobić motylka ze sznurka bawełnianego, a na filmie pokażę jak wykonać go z włóczki T-shirt.Uwaga, link do filmu na dole nowego wpisu.

Robi się go bardzo szybko i prosto, może posłużyć do girlandy, jak kwiatki w poście, który opisuje tutaj . Tutorial, jak wykonać kwiatek, można zobaczyć klikając tutaj .


Jeśli spodobało się Wam to małe milusińskie zwierzątko, czyli motylek i potrzebujecie zamówić sznurek bawełniany kliknij tutaj , jeśli natomiast chcesz zrobić go z włóczki T-shirt, kliknij tutaj

A więc zaczynamy;-)
Wykonałam łańcuszek składający się z 7 oczek.I teraz na tym łańcuszku wykonałam półsłupki, jeśli chcesz zobaczyć na filmie, jak wykonać łańcuszek i półsłupki, czyli w tym przypadku środek motylka, kliknij tutaj .

Obrazkowo wyglądało to tak.

Tutaj jak widać, odwróciłam moją robótkę, i zaczęłam znowu robić łańcuszek, składający się z 7 oczek.


Tutaj wbiłam się w środek naszego motylka, i tym sposobem powstało skrzydełko.
Tak samo wykonałam skrzydełko nr 2.

Tutaj, jak widać po zakończeniu skrzydełka, wykonałam łancuszek z dwóch oczek, żeby przejść na drugą stronę motylka. Tym sposobem też uzyskałam tzw. odwłok;-)


I czynność powtarzamy jak wyżej.
Na końcu wykonałam supełek i obcięłam sznurek, w ten sposób powstały piękne czułki;-)

Uwaga;-)
Jeśli chcielibyście zobaczyć wykonanie motylka na filmie kliknijcie tutaj .Jeśli spodobała się Wam ta instrukcja, to bardzo Mnie to cieszy;-) Zapraszam na Mojego fan page-a Kużnia Home na facebooku, Czekam na zdjęcia Waszych motyli;-)
Pozdrawiam;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz