środa, 26 kwietnia 2017

FOTOOBRAZ - ZATRZYMAJ CHWILE NA DŁUŻEJ

KUŹNIA HOME - OPISANE Z DOMU


Witam!
 Jak śledzicie mojego bloga, pewnie wiecie, że w Naszej Kuźni Home największą inspiracją są Nasze dzieci.  Nasza wspaniała trójeczka, której nie da się nie lubić, nie mówię kochać. Bo oczywistą rzeczą jest, że rodzice kochają bezwarunkowo i cieszą się każdym uśmiechem Swojego dziecka.
 Z narodzeniem Naszego starszaka wiąże się zakup naszej lustrzanki . Każdy moment od pierwszych chwil maluszka chcieliśmy uwiecznić na lata. 
 Pierwszy jego płacz, kiedy to okazało się, że w brzuszku było mu stanowczo lepiej. 
 Pierwsze karmienie, kiedy to prosisz maluszka od razu po porodzie żeby chwycił się jedzonka. A On, gdyby tylko potrafił mówić, to by wyszeptał, "Are you talking to me?"
 Pierwszy uśmiech, który pamiętasz do dziś, ale to drugi dopiero uchwyci obiektyw, bo taki uśmiech kosztuje:-)
Rodzic naprawdę staje się wtedy maniakiem fotografii. I tak też zazwyczaj  te niepozorne, jednak wyjątkowe, czasem niewyraźne zdjęcia, stają się najpiękniejsze. I nawet, kiedy widać na nich ruch, to dobrze, ponieważ to ŻYCIE. Pełne szczęścia, miłości życie. To chwila jedna z wielu, ale dzięki fotografii zapamiętana na wieki.  Hmm, może nawet nie tyle zapamiętania, bo wiadomo, że rodzic zachowuje w pamięci każdy szczegół. Ale możliwa do przekazania wszystkim innym, i to jest urocze.  Móc wrócić pamięcią do cudownych chwil i powracać do Nich w każdej chwili, patrząc w album czy ramkę.
Więc powiem Wam, że zawsze gdzieś tam podświadomie lubiłam fotografie. Ale odkąd mam dzieci, stałam się ich maniaczką. Nasze zdjęcia nie są tylko zapisem na twardym dysku. Mamy nad tym kontrolę,  bynajmniej się staramy, by na bieżąco drukować, by móc też podziwiać je na żywo.  Zdjęcie, które rozpoczyna dzisiejszy wpis, jest wydrukowane na płótnie. Długo o tym myśleliśmy, i powiem Wam, to był strzał w dziesiątkę. To nasze pierwsze takie zdjecie i już wiem, że nie ostatnie. To wręcz niewiarygodne, jak precyzyjnie ktoś podszedł do Naszego zamówienia. 
Fotoobraz to wyjątkowa dekoracja każdego wnętrza. Zdjęcie obrazuje efekt na wysokiej jakości płótnie bawełnianym. Idealnie nadaje się na zapełnienia pustej ściany.  
Nasz fotoobraz ma wymiary 70×50cm. Możesz oczywiście wybrać inny wymiar, za równo jak i orientacje, jeśli chodzi o kształt.
Jeśli chcesz zamówić taki obraz, wystarczy wejść ➞ tutaj .
Uwaga!
Jeśli się pośpieszysz, załapiesz się na promocję, w której jest 50% rabatu na wszystkie produkty i która trwa już tylko do 30.04.2017. Wystarczy się zarejestrować, zamówić, i wpisać kod promocyjny. Korzystanie z projektora jest naprawdę proste. 
Polecam stronę ➞ Myselfbook , i mogę śmiało Wam powiedzieć, że Ich koszyk z Naszym nazwiskiem będzie często zapełniany;-)

Tutaj jeszcze raz przedstawiam Nasz fotorobraz z Naszymi pociechami;-)

Tutaj chce Wam pokazać, jak profesjonalnie jest on wykonany, zadbano o każdy szczegół.


Fotoobraz równie dobrze wygląda na komodzie;-)

Śpieszcie się!
Promocja jeszcze tylko 4 dni;-) 

1 komentarz:

  1. Łapanie chwil jest niesamowicie ważne! Wasz fotoobraz jest super! Parę dni temu napisałam na temat tego jak szybko czas mija, serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego bloga: https://thesanemum.com.au/blog/if-i-could-do-it-all-again/ :)

    OdpowiedzUsuń