sobota, 22 kwietnia 2017

DOBRA ORGANIZACJA WŁÓCZKI T-SHIRT YARN OD LOVELYCOTTONS

KUŹNIA HOME - OPISANE Z DOMU


  Dzisiaj przedstawię Wam organizery, które mogą posłużyć w domu praktycznie na wszystko.
Mogą znaleźć swoje miejsce w łazience, czy toaletce i zupełnie się tam odnaleźć w postaci pojemniczków, między innymi na płatki kosmetyczne i produkty do makijażu. W wyższym pojemniku idealnie skomponuje się tusz do rzęs,  kredka czy eyeliner. Natomiast w niższym zamykanym, tak jak wcześniej wspomniałam, płatki kosmetyczne, czy też cienie, fluid, itp.
 Pomysł na zestaw w innym wcieleniu przedstawia się zupełnie inaczej. A mianowicie, rewelacyjnie też może posłużyć jako przyborniki dla przedszkolaków na biurko.  
 Gdy je robiłam, to usłyszałam od dzieci: "ale świetne garnuszki, Ja takie chce na moje skarby";-) Tak więc warto i o tym pomyśleć.  Kto jak kto, ale Nasi mali odkrywcy muszą zabezpieczać swoje wynalazki w odpowiedni sposób; -)

 Teraz troszeczkę z innej beczki, ale dotyczy to poprzedniego posta, wiec dlatego też przytoczę to tutaj.
 Nadmienię o sytuacji,  w której to zwrócono mi uwagę,  że jeśli chodzi o instrukcje, to najpierw wypadałoby przedstawić odpowiedni sposób trzymania szydełka. Otóż kochani, Ja, w większości moich postów opisuje metodę na rękodzieło, podpowiadam jak w zupełnie inny sposób można spędzić wolny czas. Pokazuję moją ręcznie robioną biżuterię i moje prace wykonane szydełkiem. I nie jestem z tych, co tylko siedzę i dziergam. Kochani, Ja mam trójke dzieci i męża, i naprawdę cieszy mnie też inna forma spędzania wolnego czasu, absolutnie. Zaznaczam, że przy dobrej organizacji dnia, tego czasu naprawdę jest sporo. I wielokrotnie też podkreślam, że rodzina jest najważniejsza. I nie twierdzę, że ktoś kto robi to często zaniedbuje rodzinę, na pewno nie.  Ale nie o tym dziś. Przejdę więc do sedna. 
 Na moim blogu przedstawiam, jak w prosty sposób można coś wykonać szydełkiem. Opisuje to po krótce własnymi słowami. I absolutnie nie przedstawiam tutaj gotowych schematów. Bo sama ich jeszcze się uczę.  Jeśli więc chodzi o trzymanie szydełka, to jest masa ludzi, którzy robią to zupełnie tak jak Ja, i tworzą jednym słowem CUDA. Więc nie rozumiem takowej sytuacji. Ja nie prowadzę bloga o nauce szydełkowania. Przedstawiam tylko moje własne poglądy i wnioski w pewnych aspektach życia. 
 Nauczyłam się szydełkować po swojemu i tak teże będę to wykonywać. Opisuje krótkie instrukcje i nikogo też nie wprowadzam w błąd, bo z moich rąk nie powstają bylejakie prace. Podchodzę do tego profesjonalnie i nie świadczy o tym fakt takiego, czy innego sposobu trzymania szydełka. Należę do grup na facebooku dotyczacych szydełkowaniai i tam też pomagamy sobie nawzajem, z różnym doświadczeniem. Każdy coś wie i na pewno chce pomóc. Podziwiam Panie, które szydełkują od lat i dokładnie znają zasady szydełkowania od deski do deski. Dlatego też absolutnie się nikogo nie czepiam. Po prostu chcę żeby ten kto dzierga i jakiekolwiek ma na ten temat pojęcie, oddał szydełko w swoje ręce, i pozwolił mu żyć swoim życiem. A na pewno z pozytywnym nastawieniem i chęcią uzyskania efektu końcowego to wyjdzie. I czy ktoś trzyma szydełko jak nóż, czy też jak długipiś, to nie ważne. Ważne jest to, że to wyjdzie i to Wam gwarantuję;-)

Teraz wreszcie przedstawiam moje organizery, a zastosowanie ich oddaje już Waszej koncepcji;-)

Jeśli myślisz o takim zestawieniu kolorów, a przyznam, że zrobił totalną furorę, i chciałbyś mieć taki u siebie to zapraszam na Mój fane page Kuźnia Home na facebooku. Jeśli natomiast umiesz szydełkować i potrzebujesz zamówić tą wzorzystą piękną włóczkę, która nazywa się T-shirt yarn ➞kliknij tutaj .

Instrukcję dna koszyczka znajdziesz ➞tutaj . Oczywiście wielkość kółka, czyli dna koszyczka jest wedle uznania. Tak samo jak sposób wykonania. Możesz równie dobrze wykonać go w taki sam sposób, jak w linku powyżej, czyli zachowując zasady dodawania oczek, jednak robiąc zamiast słupków, -półsłupki. Jak wykonać półsłupki? Półsłupki przedstawiam dokładnie w filmie poniżej, tworząc tym samym boki koszyczka.
Jeżeli chcesz wiedzieć jak wykonywałam boki koszyczka za pomocą półsłupków to ➞kliknij tutaj i ➞tutaj , widać tam na przykładzie innego koszyczka ten sam sposób.Tutaj krótki tutorial, obsługi garnuszka;-)


Natomiast tutaj, chce Wam pokazać, jak to dobrze jest sobie umilić pracę;-)


Co sądzicie o takim zestawie organizerów? Przydałyby się u Was w domu? 
Przypominam, że jestem też na facebooku jako Kuźnia Home;-) 
Pozdrawiam i życzę dobrej organizacji;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz