poniedziałek, 13 marca 2017

JAKO KOBIETA PODPOWIEM, ŻE ISTNIEJE JESZCZE JEDEN PUNKT "G" KTÓRY NAS USZCZĘŚLIWIA

KUŹNIA HOME - OPISANE Z DOMU Kolejny post jest poświęcony mężczyznom, zupełnie nie wiem dlaczego tak się dzieje, może dlatego, że idzie wiosna, i jak każda kobieta, potrzebujemy zmian...Bez podtekstów proszę, czytaj do końca!

 Drodzy Panowie, My kobiety już tak mamy, że bierze Nas czasem na rozmyślenia i dochodzimy do wniosku, że jest nudno, wiecznie tak samo, blee, i że potrzebujemy czegoś nowego, niekoniecznie odrzucając stare nawyki. Nie wszystkie kobiety pozbywają się starych, cieszących Nas tych wszystkich rzeczy, doprowadzjących Nas do czerwoności, żeby znaleźć te nowe, zupełnie nowe, które tak samo rozgrzeją nasze zmysły i zagwarantują satysfakcję jak tylko staniemy z tą nową sytuacją łeb w łeb...Jak tę przyjemność poczujemy na własnej skórze, Panowie, każdy mężczyzna powinien wiedzieć najlepiej, co sprawi największą przyjemność Jego kobiecie...Kiedy widzi jak ją zadawala i umie sprostać Jej oczekiwaniom, Panowie, co tu dużo mówić, znacie doskonale tą sytuację i nie tylko ta płeć żeńska czuję się wtedy jak w niebie...

 A więc analizujmy dalej... 

 Doba ma 24 godziny, i naprawdę dużo czasu za dnia spędzasz NIE na relaksie i przyjemnościach, większość z Was, czy z Nas oddaje ten czas ciężkiej harówie, zapieprzamy ile się da, żeby coś w życiu osiągnąć, rezygnujemy nie raz z wielu rzeczy żeby potem poczuć satysfakcję. Otóż nie chce tutaj wszystkiego sprowadzać do punktu "G", jednak kochani, będę uparta, no po prostu muszę! Jesteśmy dorośli!!!

 Do jasnej cholery przecież zasługujemy po tej całej burzy niekończących się załatwień....,
...a bo przecież dzisiaj wizyta u dentysty, a bo to akurat dziś masz sterte ciuchów, i nawet automat będzie miał chyba na noc, a jeszcze wyskoczyło Ci w kalendarzu zaplanowane szczepienie dziecka, tylko jakoś wczoraj ten oto kalendarz nie umiał z siebie wydobyć głosu, a jeszcze wyszło takie słoneczko i po robocie przydałoby się umyć auto, ale w między czasie musisz podwieźć dzieci czy to do szkoły muzycznej, czy jeszcze inne na piłkę nożną, a jeszcze inne na taniec, itp. i liczysz w tym wszystkim ile masz czasu , bo za dwie godziny musisz przecież Je spowrotem odebrać, a to po drodze jakieś zakupy, a potem wieczorne kąpanie szkrabów, bo te Mniejsze jeszcze wymagają takowej opieki, i po tym wszystkim siądziesz, i masz kolację podaną pod nos, o chociaż to Cię nieoczekiwanie ominęło, o jak to dobrze się dogadać, i zpełzniesz po tym wszystkim na wymarzoną rogówkę, kanapę, czy fotel i nie ruszajcie Mnie atomy...o.d..D.Y.C.H.A.M..

 Ale wystarczy tylko, że przejdzie Twoja kobieta, poczujesz Jej zapach, usiądzię Ci na kolano, wymienicie spojrzenia, te spojrzenia do czegoś dążące, nadejdzie ten moment, kiedy nagle czujesz przypływ energii, i ot tak, o tak, jak Ci tego brakowało, ale kotek, czy Ja dzisiaj po tym szalonym dniu mam jeszcze ochotę na sex?, i słyszysz ten wyjątkowy czuły głos...i czujesz zrozumienie, przecież wiem, wiem jaki dzisiaj dzień. Dzień, w którym to ciotka w czerwonym mercedesie odgrywa główną rolę i słyszysz: wiesz kochanie, Mi to nie przeszkadza, Ja właśnie dzisiaj mam ochotę na odkrycie wszystkich tajemnic mojego punktu "G",
punktu "G", który znajduje się w słowie shoppin"G":-)
i leci Ta Twoja Kobieta jak szalona, bo jeszcze dwie godziny do zamknięcia galerii, i właśnie dziś sobie to obmyśliła, i choćby nie wiem jaki ciężki miała dzień,  to pamiętajcie Panowie, Kobieta zawsze znajdzie na to siły;-);-);-)  

 Bardzo proszę przejść teraz spowrotem do góry i przeczytać jeszcze raz akapit drugi mając tutaj na myśli oczywiście nowy ciuch, który poza całą Waszą górą przyjemności skierowaną  Do Nas tak bardzo Nas uszczęśliwia;-);-);-)Komentarze mile widziane, za każdy dziękuję i na pewno również skomentuję, zapraszam znów;-)

3 komentarze:

  1. Dokladnie to jest to,to co nas uszczesliwia i zawsze znajdziemy na to sily,panowie z pewnoscia nie skomentuja bo jak pochwalic to czego tak bardzo w nas nie lubia.:-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dokladnie to jest to,to co nas uszczesliwia i zawsze znajdziemy na to sily,panowie z pewnoscia nie skomentuja bo jak pochwalic to czego tak bardzo w nas nie lubia.:-)

    OdpowiedzUsuń
  3. a może jakiś się znajdzie;-)

    OdpowiedzUsuń