niedziela, 19 lutego 2017

MĘŻCZYŹNI SĄ Z MARSA A KOBIETY Z VENUS

Znalezione obrazy dla zapytania darmowe grafiki na bloga mężczyźni z marsa a kobiety z venus
OPISANE Z DOMU

Ci Faceci Nas wykończą ;-) Mój Mąż na literę A miał niezły ubaw jak usłyszał te słowa z Moich ust kierowane do Naszej rocznej córki ;-)

 Nie na darmo wzięło się stwierdzenie, że mężczyźni są z Marsa a kobiety z Venus ;-)
Ta reguła wyszła na światło dzienne, więc coś w tym jest. Jeszcze troszeczkę ponad rok temu musiałam mówić w męskim języku żeby tą całą trójkę ogarnąć. Bo jak to w życiu bywa jest różnie i powiem Wam że warto się kłócić, co? czy mówię poważnie? Tak, bo nie dosyć że po każdej burzy przychodzi słońce, to jeszcze weźmy pod uwagę fakt jak to umacnia Nasz związek i do siebie zbliża.

 Wyobraźmy sobie, że nasz związek, nasza więź to jeden długi, gruby sznur, gdzie na jednym końcu stoisz Ty, a na drugim stoi Twój życiowy partner. Gdy się kłócimy, jest źle, albo i gorzej niż źle to sznur się zrywa. Po załagodzeniu i pogodzeniu się, tak, jest pięknie, przeprosiny, wyjaśnienie sobie spraw, rozmowa, godzenie jest przyjemne jak w dotyku jedwab, będzie dobrze, a więc gdy już jest dobrze sznur wiążemy na nowo, nie ma granicy, fakt pozostaje węzeł, czyli gdzieś tam daleko w pamięci to zostaje, ale jaki morał? Sznur jest już krótszy, prawda? czyli co? Jesteśmy ze sobą jeszcze bliżej, mocniejsi, silniejsi, i z każdą kłótnią coraz bliżej. I tak dalej...i tak dalej..

 I przełóżmy to teraz na długie życie, lata lecą, życie nie jest takie proste jak się wydawało, hmm, a czy ktoś Ci to gwarantował?;-) Chyba nikt...

Ale nadejdzie dzień, kiedy ten sznurek zniknie i będziecie bardzo bardzo blisko ;-) to mimo tych wielu węzłów pomyślisz że się opłacało.

 I co nie warto się kłócić? ;-) Z każdym kolejnym razem związek jest jeszcze mocniejszy i bardziej wartościowy, a Wy bardziej się kochacie, bo to zbliża. Nie wychodziłaś za kogoś za mąż, czy się nie żeniłeś tylko dlatego żeby za rok, czy dwa się rozwodzić. Brałaś(eś) ślub po to żeby spędzić ze sobą całe życie.

 Więc nauczmy się ze sobą żyć, szanujmy się i kochajmy. Takie proste a takie nie proste;-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz